• Oznam pre uchádzačov o štúdium na KGŠM - staň sa gymnazistom na 1 deň!

• Si deviatak alebo piatak na ZŠ? Máš záujem o štúdium na KGŠM? Tak neváhaj a príď si vyskúšať štúdium na našej škole. Môžeš stráviť celý jeden vyučovací deň vo vybranej triede a zapojiť sa do vyučovania. Staň sa gymnazistom na 1 deň v termíne od 18. 2. 2019 do 1. 3. 2019. Vyber si triedu, dátum a prihlás sa na tel. č. 048/415 30 87 najneskôr do 15. 2. 2019.

• Časopis Salve

• Ďakujeme všetkým rodičom, učiteľom i žiakom, ktorí zakúpením časopisu Salve podporili jeho vydávanie a náš skvelý redakčný tím. Sme radi, že máme talentovaných, tvorivých a motivovaných žiakov, ktorí sa podieľajú na tvorbe školského časopisu a pravidelne prichádzajú s inovatívnymi nápadmi. Akonáhle bude k dispozícii ďalšie číslo časopisu Salve, budeme Vás o tom informovať prostredníctvom našej webovej stránky a Edupage.