• Krúžky

        • Otvorené krúžky v školskom roku 2018/19 

          P.Č.

          OBLASŤ

          NÁZOV KRÚŽKU

          VYUČUJÚCI

          DEŇ

          ČAS

          MIESTNOSŤ

          1.

          JAZYKOV

           

          Taliančina

          PhDr. Jaroušková

          pondelok a utorok 

          14:45 - 15:45

          104

          2

           

          Francúžština

          PhDr. Šípka

          utorok a streda

          13:30-14:30

          a 14:45-15:45

           106 a 104

          3

           

           

          Latinčina

          Mgr. Brutovský

          štvrtok

          14:45 - 15:45

          P 205

          4

           

           

          Ruština

          Mgr. Pavlíčková

          pondelok

          14:30 - 16:30

          303

          5

          SPOLOČENSKÝCH VIED

           

          Dejepisný krúžok

          Mgr. Bečka

          streda

          14:30 - 16:30

          P 204

          6

           

           

          Sedem darov  - birmovanci

          Mgr. Brutovský

          utorok

          14:30 - 16:30

          P 205

          7

           

           

          AKČNÝ TÍM

          Mgr. Štecová

          v prac. dobe

          po dohode

          priestory KGŠM

          8

          PRÍRODNÝCH VIED

           

          Chemické výpočty

          Mgr. Dudová

          utorok a piatok

          7:00 – 8:00

          205 

          9

           

           

          Veľkí fyzici

          Mgr. Pavlíčková

          piatok

           7:00 – 8:00

          306

          10

          KULTÚRY A UMENIA

           

          JAVORČATÁ malí

          Mgr. Javorský

          utorok

          14:30 - 16:30

          kaplnka KGŠM

          11

           

           

          JAVORČATÁ veľkí

          Mgr. Javorský

          utorok

          14:30 - 16:30

          kaplnka KGŠM

          12

           

           

          Krúžok DofE

          Mgr. Perecár

          pondelok/streda

          14:30 - 16:30

          219 

          13.

          TELOVÝCHOVY A ŠPORTU

          Basketbal

          Mgr. Huťka

          pondelok

          14:30 - 16:30

          telocvičňa

          14.

           

           

          Florbal malí

          Mgr. Kukučka

          pondelok

          14:30 - 16:30

          telocvičňa

          15.

           

           

          Florbal veľkí

          Mgr. Kukučka

          utorok

          14:30 - 16:30

          telocvičňa

          16.

           

           

          Bežecký krúžok

          Mgr. Haľak

          piatok

          blokovo

          telocvičňa/park

           OTVORENE_KRUZKY_18-19.docx

          PLaN_CVC_18-19.doc