• Prosba o poukázanie 2 % z Vašich daní

     • Vážení  rodičia a priatelia školy!

      Ako každý rok, opäť prichádza čas, kedy sa rozhodujete, komu poukážete 2% z Vašich daní.

      Boli by sme radi, keby ste sa tento rok rozhodli podporiť Občianske združenie Spoločenstvo rodičov a priateľov KGŠM a prispieť tak k tomu, aby VAŠA škola bola krajšia, modernejšia a kvalitnejšia.

      Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Finančné prostriedky použijeme na skvalitnenie výchovno-vzdelávacieho procesu na škole, skvalitnenie vybavenia školy a zakúpenie nových učebných pomôcok.

      Podrobnejšie informácie vrátane tlačiva získate na našej stránke: https://kgsm.edupage.org/a/2-z-dane-1

       

    • Duchovný program počas Veľkého týždňa
     • Duchovný program počas Veľkého týždňa

     • Hľadáme spôsoby, ako sa zjednotiť a aspoň duchovne stretnúť počas tohto obdobia. Katolícke školy na Slovensku aj nášmu gymnáziu ponúkajú zapojiť sa do pilotného projektu, a to do online prenosu duchovného programu, ktorý bude prenášaný z Bratislavy v jednotlivé dni, vždy o 10.30 hod. Duchovný program má za cieľ duchovne mobilizovať a pripraviť žiakov, študentov a učiteľov na blížiace sa sviatky Veľkej noci. Stačí si v uvedený čas kliknúť na www.zkss.sk alebo na  https://facebook.com/zkss.sk/videos/  

      Program:

      Pondelok 6.4. o 10.30 h. Sv. omša (celebruje bratislavský pomocný biskup)

      Utorok 7.4. o 10.30 h. Krížová cesta (obetovaná za zastavenie pandémie)

      Streda 8.4. o 10.30 h. Adorácia (so sprievodným slovom)

      Združenie katolíckych škôl Slovenska má v úmysle pokračovať v duchovnom programe aj po sviatkoch. Ak by ste mali nejaký nápad ohľadom prípravy, realizácie duchovného alebo iného spoločného programu, dajte vedieť alebo priamo napíšte na www.zkss.sk :-)